Denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik bulmacada nedir?

Denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik“ sorusuna cevap olarak “ABİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik, denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik nedir, sözlükte denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik ne, bulmacada denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik, bulmaca çözümü denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik, denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik ne demek, denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik, denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik tanımı, bulmaca soruları denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik, sözlükte denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik, denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik açıklaması, sözlük denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik, bulmaca sözlüğü 'denizde sekiz bin metreyi geçen derinlik'