Denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük bulmacada nedir?

Denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük“ sorusuna cevap olarak “BALAST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük', denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük açıklaması, bulmaca çözümü denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük, denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük tanımı, denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük ne demek, bulmacada denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük, bulmaca soruları denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük, denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük, sözlükte denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük ne, sözlük denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük, bulmaca denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük, denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük nedir, sözlükte denizcilikte safra anlamında kullanılan sözcük