Denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut bulmacada nedir?

Denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut“ sorusuna cevap olarak “VİRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut ne demek, denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut açıklaması, bulmacada denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut, sözlük denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut, sözlükte denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut ne, bulmaca çözümü denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut, sözlükte denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut, denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut nedir, denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut, bulmaca soruları denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut, denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut tanımı, bulmaca denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut, bulmaca sözlüğü 'denizcilikte maçuna ve başka makinelerin çevrilmesi için verilen komut'