Denizcilik kurallarına aykırı durum bulmacada nedir?

Denizcilik kurallarına aykırı durum“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizcilik kurallarına aykırı durum” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizcilik kurallarına aykırı durum“ sorusuna cevap olarak “KARAVELA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlük denizcilik kurallarına aykırı durum, bulmaca denizcilik kurallarına aykırı durum, sözlükte denizcilik kurallarına aykırı durum ne, bulmacada denizcilik kurallarına aykırı durum, bulmaca çözümü denizcilik kurallarına aykırı durum, denizcilik kurallarına aykırı durum açıklaması, denizcilik kurallarına aykırı durum tanımı, denizcilik kurallarına aykırı durum, bulmaca soruları denizcilik kurallarına aykırı durum, sözlükte denizcilik kurallarına aykırı durum, denizcilik kurallarına aykırı durum ne demek, denizcilik kurallarına aykırı durum nedir, bulmaca sözlüğü 'denizcilik kurallarına aykırı durum'