Denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad bulmacada nedir?

Denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad“ sorusuna cevap olarak “MAYNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlükte denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad ne, bulmaca çözümü denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad, bulmacada denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad, sözlükte denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad, denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad, denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad tanımı, bulmaca soruları denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad, bulmaca sözlüğü 'denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad', bulmaca denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad, denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad açıklaması, denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad ne demek, denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad nedir, sözlük denizcilik dilinde yelken indirmeye verilen ad