Deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler bulmacada nedir?

Deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler“ sorusuna cevap olarak “DÜKÜNTÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler ne, sözlükte deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler, sözlük deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler, deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler, deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler tanımı, deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler nedir, bulmaca deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler, deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler ne demek, deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler açıklaması, bulmaca sözlüğü 'deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler', bulmacada deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler, bulmaca soruları deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler, bulmaca çözümü deniz yüzeyine yakın kayalık kümeler