Deniz taşıtlarının pervanesi bulmacada nedir?

Deniz taşıtlarının pervanesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deniz taşıtlarının pervanesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deniz taşıtlarının pervanesi“ sorusuna cevap olarak “USKUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte deniz taşıtlarının pervanesi ne, bulmaca sözlüğü 'deniz taşıtlarının pervanesi', deniz taşıtlarının pervanesi tanımı, bulmacada deniz taşıtlarının pervanesi, deniz taşıtlarının pervanesi, deniz taşıtlarının pervanesi nedir, sözlük deniz taşıtlarının pervanesi, deniz taşıtlarının pervanesi ne demek, bulmaca deniz taşıtlarının pervanesi, sözlükte deniz taşıtlarının pervanesi, bulmaca soruları deniz taşıtlarının pervanesi, bulmaca çözümü deniz taşıtlarının pervanesi, deniz taşıtlarının pervanesi açıklaması