Deniz içine uzanmış ince kara parçası bulmacada nedir?

Deniz içine uzanmış ince kara parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deniz içine uzanmış ince kara parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deniz içine uzanmış ince kara parçası“ sorusuna cevap olarak “KILBURUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

deniz içine uzanmış ince kara parçası, bulmacada deniz içine uzanmış ince kara parçası, deniz içine uzanmış ince kara parçası ne demek, bulmaca soruları deniz içine uzanmış ince kara parçası, bulmaca deniz içine uzanmış ince kara parçası, bulmaca çözümü deniz içine uzanmış ince kara parçası, sözlükte deniz içine uzanmış ince kara parçası ne, sözlük deniz içine uzanmış ince kara parçası, deniz içine uzanmış ince kara parçası tanımı, deniz içine uzanmış ince kara parçası nedir, deniz içine uzanmış ince kara parçası açıklaması, sözlükte deniz içine uzanmış ince kara parçası, bulmaca sözlüğü 'deniz içine uzanmış ince kara parçası'