Deniz Suyunun Donmasıyla Oluşan Buz Kütlesi bulmacada nedir?

Deniz Suyunun Donmasıyla Oluşan Buz Kütlesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deniz Suyunun Donmasıyla Oluşan Buz Kütlesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deniz Suyunun Donmasıyla Oluşan Buz Kütlesi“ sorusuna cevap olarak “BAMKİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi nedir, bulmacada deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi, sözlükte deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi, deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi açıklaması, bulmaca deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi, deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi tanımı, sözlükte deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi ne, bulmaca çözümü deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi, sözlük deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi, deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi ne demek, deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi, bulmaca soruları deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi, bulmaca sözlüğü 'deniz suyunun donmasıyla oluşan buz kütlesi'