Deniz Dalgalarının Meydana Getirdiği Aşındırma bulmacada nedir?

Deniz Dalgalarının Meydana Getirdiği Aşındırma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deniz Dalgalarının Meydana Getirdiği Aşındırma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deniz Dalgalarının Meydana Getirdiği Aşındırma“ sorusuna cevap olarak “ABRAZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma açıklaması, bulmaca çözümü deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma, bulmaca soruları deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma, bulmacada deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma, sözlük deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma, deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma ne demek, deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma nedir, bulmaca sözlüğü 'deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma', bulmaca deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma, deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma, deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma tanımı, sözlükte deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma ne, sözlükte deniz dalgalarının meydana getirdiği aşındırma