Deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları bulmacada nedir?

Deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları“ sorusuna cevap olarak “SEDİMANTASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları açıklaması, bulmacada deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları, sözlük deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları, sözlükte deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları, bulmaca deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları, deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları, bulmaca soruları deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları, deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları ne demek, deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları nedir, deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları tanımı, bulmaca çözümü deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları, sözlükte deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları ne, bulmaca sözlüğü 'deneysel ortamda pıhtılaşmaz hale getirilmiş bir miktar kandaki alyuvarları'