Delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun bulmacada nedir?

Delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun“ sorusuna cevap olarak “MANKALA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun ne demek, bulmaca sözlüğü 'delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun', bulmaca soruları delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun nedir, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun açıklaması, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun tanımı, sözlükte delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, bulmaca delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, bulmaca çözümü delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, bulmacada delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, sözlük delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, sözlükte delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun ne