Delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun bulmacada nedir?

Delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun“ sorusuna cevap olarak “MANKALA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun açıklaması, bulmaca çözümü delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, bulmacada delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, sözlük delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun tanımı, bulmaca sözlüğü 'delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun', bulmaca soruları delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun ne demek, sözlükte delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun ne, sözlükte delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun, delikli bir tahta üzerinde taşla oynanan bir oyun nedir