Delik delik şekillenmiş ince bir el işi bulmacada nedir?

Delik delik şekillenmiş ince bir el işi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Delik delik şekillenmiş ince bir el işi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Delik delik şekillenmiş ince bir el işi“ sorusuna cevap olarak “AJUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlük delik delik şekillenmiş ince bir el işi, bulmaca çözümü delik delik şekillenmiş ince bir el işi, delik delik şekillenmiş ince bir el işi, delik delik şekillenmiş ince bir el işi ne demek, sözlükte delik delik şekillenmiş ince bir el işi ne, bulmaca soruları delik delik şekillenmiş ince bir el işi, bulmacada delik delik şekillenmiş ince bir el işi, bulmaca delik delik şekillenmiş ince bir el işi, delik delik şekillenmiş ince bir el işi tanımı, sözlükte delik delik şekillenmiş ince bir el işi, bulmaca sözlüğü 'delik delik şekillenmiş ince bir el işi', delik delik şekillenmiş ince bir el işi açıklaması, delik delik şekillenmiş ince bir el işi nedir