Değirmen Taşı Ya Da Testere Gibi Şeylere Diş Açmak bulmacada nedir?

Değirmen Taşı Ya Da Testere Gibi Şeylere Diş Açmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Değirmen Taşı Ya Da Testere Gibi Şeylere Diş Açmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Değirmen Taşı Ya Da Testere Gibi Şeylere Diş Açmak“ sorusuna cevap olarak “DİŞEMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak, bulmaca sözlüğü 'değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak', değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak ne demek, bulmacada değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak, değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak tanımı, sözlük değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak, sözlükte değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak ne, bulmaca değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak, sözlükte değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak, değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak açıklaması, değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak, bulmaca çözümü değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak, değirmen taşı ya da testere gibi şeylere diş açmak nedir