Değirmen çarkını franleyen ağaç bulmacada nedir?

Değirmen çarkını franleyen ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Değirmen çarkını franleyen ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Değirmen çarkını franleyen ağaç“ sorusuna cevap olarak “BAĞLA”, “BAĞLAĞI”, “BAĞLAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü değirmen çarkını franleyen ağaç, değirmen çarkını franleyen ağaç nedir, bulmacada değirmen çarkını franleyen ağaç, bulmaca soruları değirmen çarkını franleyen ağaç, değirmen çarkını franleyen ağaç, sözlükte değirmen çarkını franleyen ağaç, değirmen çarkını franleyen ağaç tanımı, değirmen çarkını franleyen ağaç açıklaması, sözlükte değirmen çarkını franleyen ağaç ne, değirmen çarkını franleyen ağaç ne demek, sözlük değirmen çarkını franleyen ağaç, bulmaca değirmen çarkını franleyen ağaç, bulmaca sözlüğü 'değirmen çarkını franleyen ağaç'