Değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu bulmacada nedir?

Değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu“ sorusuna cevap olarak “MOZAİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu, değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu tanımı, değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu ne demek, bulmaca soruları değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu, değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu açıklaması, bulmacada değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu, bulmaca çözümü değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu, değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu nedir, sözlük değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu, değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu, sözlükte değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu ne, bulmaca sözlüğü 'değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu', sözlükte değişik dillere ve kültürlere sahip insan topluluğu