Davul ve zurna eşliğinde Kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu bulmacada nedir?

Davul ve zurna eşliğinde Kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Davul ve zurna eşliğinde Kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Davul ve zurna eşliğinde Kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “TEREKKEME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu, davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu ne demek, bulmacada davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu, davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu nedir, sözlükte davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu, davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu, davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu', bulmaca çözümü davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu, sözlükte davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu ne, sözlük davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu, bulmaca soruları davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu, davul ve zurna eşliğinde kars ili yöresinde oynanan bir halk oyunu tanımı