Davud” ve “Gattamelata” gibi heykelleriyle İtalyan Rönesans sanatçılarının bulmacada nedir?

Davud” ve “Gattamelata” gibi heykelleriyle İtalyan Rönesans sanatçılarının“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Davud” ve “Gattamelata” gibi heykelleriyle İtalyan Rönesans sanatçılarının” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Davud” ve “Gattamelata” gibi heykelleriyle İtalyan Rönesans sanatçılarının“ sorusuna cevap olarak “DONATELLO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının, sözlük davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının, davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının açıklaması, sözlükte davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının, davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının tanımı, davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının ne demek, bulmaca sözlüğü 'davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının', sözlükte davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının ne, bulmaca çözümü davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının, bulmacada davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının, bulmaca soruları davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının, davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının nedir, bulmaca davud” ve “gattamelata” gibi heykelleriyle i̇talyan rönesans sanatçılarının