Davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç bulmacada nedir?

Davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç“ sorusuna cevap olarak “KIRKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç, davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç tanımı, sözlükte davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç ne, davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç nedir, davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç, bulmacada davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç, sözlük davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç, bulmaca soruları davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç, davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç açıklaması, sözlükte davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç, davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç ne demek, bulmaca çözümü davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç, bulmaca sözlüğü 'davarların yün ya da kıllarını kırkmaya yarayan makasa benzer araç'