Davarın böğrüne yapılan işaret bulmacada nedir?

Davarın böğrüne yapılan işaret“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Davarın böğrüne yapılan işaret” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Davarın böğrüne yapılan işaret“ sorusuna cevap olarak “KİŞAH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'davarın böğrüne yapılan işaret', sözlükte davarın böğrüne yapılan işaret ne, davarın böğrüne yapılan işaret ne demek, davarın böğrüne yapılan işaret tanımı, sözlükte davarın böğrüne yapılan işaret, bulmaca davarın böğrüne yapılan işaret, bulmaca çözümü davarın böğrüne yapılan işaret, davarın böğrüne yapılan işaret, bulmacada davarın böğrüne yapılan işaret, sözlük davarın böğrüne yapılan işaret, bulmaca soruları davarın böğrüne yapılan işaret, davarın böğrüne yapılan işaret açıklaması, davarın böğrüne yapılan işaret nedir