Davar ve sığırların boyunlarına takılan ip bulmacada nedir?

Davar ve sığırların boyunlarına takılan ip“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Davar ve sığırların boyunlarına takılan ip” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Davar ve sığırların boyunlarına takılan ip“ sorusuna cevap olarak “HILTAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

sözlükte davar ve sığırların boyunlarına takılan ip ne, bulmaca çözümü davar ve sığırların boyunlarına takılan ip, davar ve sığırların boyunlarına takılan ip açıklaması, davar ve sığırların boyunlarına takılan ip, bulmaca sözlüğü 'davar ve sığırların boyunlarına takılan ip', davar ve sığırların boyunlarına takılan ip tanımı, sözlükte davar ve sığırların boyunlarına takılan ip, davar ve sığırların boyunlarına takılan ip ne demek, davar ve sığırların boyunlarına takılan ip nedir, sözlük davar ve sığırların boyunlarına takılan ip, bulmaca davar ve sığırların boyunlarına takılan ip, bulmacada davar ve sığırların boyunlarına takılan ip, bulmaca soruları davar ve sığırların boyunlarına takılan ip