Datça yarımadasındaki ünlü antik kent bulmacada nedir?

Datça yarımadasındaki ünlü antik kent“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Datça yarımadasındaki ünlü antik kent” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Datça yarımadasındaki ünlü antik kent“ sorusuna cevap olarak “KNİDOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

datça yarımadasındaki ünlü antik kent tanımı, datça yarımadasındaki ünlü antik kent, bulmaca çözümü datça yarımadasındaki ünlü antik kent, sözlük datça yarımadasındaki ünlü antik kent, bulmacada datça yarımadasındaki ünlü antik kent, sözlükte datça yarımadasındaki ünlü antik kent ne, sözlükte datça yarımadasındaki ünlü antik kent, bulmaca sözlüğü 'datça yarımadasındaki ünlü antik kent', datça yarımadasındaki ünlü antik kent nedir, bulmaca datça yarımadasındaki ünlü antik kent, datça yarımadasındaki ünlü antik kent açıklaması, datça yarımadasındaki ünlü antik kent ne demek, bulmaca soruları datça yarımadasındaki ünlü antik kent