Datça yarımadasında ünlü antik kent bulmacada nedir?

Datça yarımadasında ünlü antik kent“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Datça yarımadasında ünlü antik kent” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Datça yarımadasında ünlü antik kent“ sorusuna cevap olarak “KNİDOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlükte datça yarımadasında ünlü antik kent, datça yarımadasında ünlü antik kent ne demek, datça yarımadasında ünlü antik kent, bulmacada datça yarımadasında ünlü antik kent, bulmaca soruları datça yarımadasında ünlü antik kent, bulmaca sözlüğü 'datça yarımadasında ünlü antik kent', datça yarımadasında ünlü antik kent tanımı, sözlük datça yarımadasında ünlü antik kent, bulmaca datça yarımadasında ünlü antik kent, bulmaca çözümü datça yarımadasında ünlü antik kent, sözlükte datça yarımadasında ünlü antik kent ne, datça yarımadasında ünlü antik kent açıklaması, datça yarımadasında ünlü antik kent nedir