Datça yakınlarındaki antik kent bulmacada nedir?

Datça yakınlarındaki antik kent“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Datça yakınlarındaki antik kent” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Datça yakınlarındaki antik kent“ sorusuna cevap olarak “KNİDOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca datça yakınlarındaki antik kent, datça yakınlarındaki antik kent nedir, bulmacada datça yakınlarındaki antik kent, datça yakınlarındaki antik kent tanımı, sözlük datça yakınlarındaki antik kent, bulmaca soruları datça yakınlarındaki antik kent, datça yakınlarındaki antik kent açıklaması, bulmaca sözlüğü 'datça yakınlarındaki antik kent', sözlükte datça yakınlarındaki antik kent, sözlükte datça yakınlarındaki antik kent ne, bulmaca çözümü datça yakınlarındaki antik kent, datça yakınlarındaki antik kent, datça yakınlarındaki antik kent ne demek