Dantel ya da nakış ipliği yumağı bulmacada nedir?

Dantel ya da nakış ipliği yumağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dantel ya da nakış ipliği yumağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dantel ya da nakış ipliği yumağı“ sorusuna cevap olarak “KUKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dantel ya da nakış ipliği yumağı', bulmacada dantel ya da nakış ipliği yumağı, bulmaca soruları dantel ya da nakış ipliği yumağı, sözlükte dantel ya da nakış ipliği yumağı, sözlükte dantel ya da nakış ipliği yumağı ne, dantel ya da nakış ipliği yumağı nedir, sözlük dantel ya da nakış ipliği yumağı, dantel ya da nakış ipliği yumağı açıklaması, dantel ya da nakış ipliği yumağı ne demek, bulmaca dantel ya da nakış ipliği yumağı, dantel ya da nakış ipliği yumağı tanımı, bulmaca çözümü dantel ya da nakış ipliği yumağı, dantel ya da nakış ipliği yumağı