Danaburnu Denilen Ve Bitki Köklerini Yiyen Bir Böcek bulmacada nedir?

Danaburnu Denilen Ve Bitki Köklerini Yiyen Bir Böcek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Danaburnu Denilen Ve Bitki Köklerini Yiyen Bir Böcek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Danaburnu Denilen Ve Bitki Köklerini Yiyen Bir Böcek“ sorusuna cevap olarak “BOZOBURNU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek tanımı, bulmaca soruları danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek, danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek ne demek, sözlükte danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek ne, bulmaca çözümü danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek, danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek nedir, danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek açıklaması, bulmacada danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek, bulmaca sözlüğü 'danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek', bulmaca danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek, danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek, sözlükte danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek, sözlük danaburnu denilen ve bitki köklerini yiyen bir böcek