Damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş bulmacada nedir?

Damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş“ sorusuna cevap olarak “HEZAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmacada damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş, bulmaca soruları damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş, sözlükte damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş ne, damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş açıklaması, bulmaca sözlüğü 'damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş', bulmaca damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş, sözlük damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş, sözlükte damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş, damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş, damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş tanımı, damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş ne demek, damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş nedir, bulmaca çözümü damların üzerine döşenen kalın ve büyük ağaç kiriş