Damarlarla Kalpteki Kapakçıklara Verilen Ad bulmacada nedir?

Damarlarla Kalpteki Kapakçıklara Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Damarlarla Kalpteki Kapakçıklara Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Damarlarla Kalpteki Kapakçıklara Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DESAME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmacada damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad, bulmaca sözlüğü 'damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad', sözlükte damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad, damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad tanımı, damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad nedir, bulmaca damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad, damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad açıklaması, sözlük damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad, sözlükte damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad ne, damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad ne demek, bulmaca çözümü damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad, bulmaca soruları damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad, damarlarla kalpteki kapakçıklara verilen ad