Damarları Yan Kesilmiş Akik Cinsi bulmacada nedir?

Damarları Yan Kesilmiş Akik Cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Damarları Yan Kesilmiş Akik Cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Damarları Yan Kesilmiş Akik Cinsi“ sorusuna cevap olarak “BABAKONU”, “BABAKORİ.”, “BABAKURU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

damarları yan kesilmiş akik cinsi tanımı, bulmaca çözümü damarları yan kesilmiş akik cinsi, sözlükte damarları yan kesilmiş akik cinsi ne, sözlük damarları yan kesilmiş akik cinsi, bulmaca soruları damarları yan kesilmiş akik cinsi, bulmaca sözlüğü 'damarları yan kesilmiş akik cinsi', damarları yan kesilmiş akik cinsi ne demek, bulmaca damarları yan kesilmiş akik cinsi, sözlükte damarları yan kesilmiş akik cinsi, damarları yan kesilmiş akik cinsi, damarları yan kesilmiş akik cinsi açıklaması, bulmacada damarları yan kesilmiş akik cinsi, damarları yan kesilmiş akik cinsi nedir