Damar genişletici etkiye sahip ilaç madde bulmacada nedir?

Damar genişletici etkiye sahip ilaç madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Damar genişletici etkiye sahip ilaç madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Damar genişletici etkiye sahip ilaç madde“ sorusuna cevap olarak “VAZODİLATÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlük damar genişletici etkiye sahip ilaç madde, damar genişletici etkiye sahip ilaç madde ne demek, bulmaca damar genişletici etkiye sahip ilaç madde, damar genişletici etkiye sahip ilaç madde açıklaması, bulmaca soruları damar genişletici etkiye sahip ilaç madde, damar genişletici etkiye sahip ilaç madde tanımı, damar genişletici etkiye sahip ilaç madde, bulmaca sözlüğü 'damar genişletici etkiye sahip ilaç madde', bulmaca çözümü damar genişletici etkiye sahip ilaç madde, sözlükte damar genişletici etkiye sahip ilaç madde, sözlükte damar genişletici etkiye sahip ilaç madde ne, bulmacada damar genişletici etkiye sahip ilaç madde, damar genişletici etkiye sahip ilaç madde nedir