Damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması bulmacada nedir?

Damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması“ sorusuna cevap olarak “HEMATOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

sözlükte damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması ne, bulmaca damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması, sözlükte damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması, bulmaca soruları damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması, damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması, damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması tanımı, damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması ne demek, sözlük damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması, bulmaca sözlüğü 'damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması', damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması nedir, bulmaca çözümü damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması, bulmacada damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması, damar çatlaması sonucu organizma içinde kan toplanması açıklaması