Damın Üzerine Konulan Kalın Kereste bulmacada nedir?

Damın Üzerine Konulan Kalın Kereste“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Damın Üzerine Konulan Kalın Kereste” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Damın Üzerine Konulan Kalın Kereste“ sorusuna cevap olarak “AYKIRIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

damın üzerine konulan kalın kereste açıklaması, damın üzerine konulan kalın kereste tanımı, sözlükte damın üzerine konulan kalın kereste ne, damın üzerine konulan kalın kereste ne demek, bulmaca damın üzerine konulan kalın kereste, bulmaca sözlüğü 'damın üzerine konulan kalın kereste', damın üzerine konulan kalın kereste nedir, bulmaca çözümü damın üzerine konulan kalın kereste, sözlük damın üzerine konulan kalın kereste, sözlükte damın üzerine konulan kalın kereste, damın üzerine konulan kalın kereste, bulmaca soruları damın üzerine konulan kalın kereste, bulmacada damın üzerine konulan kalın kereste