Dalgakıranlarla çevrilmiş liman bulmacada nedir?

Dalgakıranlarla çevrilmiş liman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dalgakıranlarla çevrilmiş liman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dalgakıranlarla çevrilmiş liman“ sorusuna cevap olarak “MENDİREK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü dalgakıranlarla çevrilmiş liman, bulmaca sözlüğü 'dalgakıranlarla çevrilmiş liman', bulmaca dalgakıranlarla çevrilmiş liman, bulmaca soruları dalgakıranlarla çevrilmiş liman, dalgakıranlarla çevrilmiş liman nedir, dalgakıranlarla çevrilmiş liman tanımı, bulmacada dalgakıranlarla çevrilmiş liman, dalgakıranlarla çevrilmiş liman açıklaması, sözlükte dalgakıranlarla çevrilmiş liman, dalgakıranlarla çevrilmiş liman ne demek, dalgakıranlarla çevrilmiş liman, sözlük dalgakıranlarla çevrilmiş liman, sözlükte dalgakıranlarla çevrilmiş liman ne