Dalgakıranlarla çevrilmiş liman bulmacada nedir?

Dalgakıranlarla çevrilmiş liman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dalgakıranlarla çevrilmiş liman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dalgakıranlarla çevrilmiş liman“ sorusuna cevap olarak “MENDİREK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü dalgakıranlarla çevrilmiş liman, dalgakıranlarla çevrilmiş liman ne demek, bulmaca sözlüğü 'dalgakıranlarla çevrilmiş liman', dalgakıranlarla çevrilmiş liman tanımı, sözlükte dalgakıranlarla çevrilmiş liman, sözlük dalgakıranlarla çevrilmiş liman, bulmaca dalgakıranlarla çevrilmiş liman, bulmaca soruları dalgakıranlarla çevrilmiş liman, bulmacada dalgakıranlarla çevrilmiş liman, dalgakıranlarla çevrilmiş liman nedir, dalgakıranlarla çevrilmiş liman açıklaması, sözlükte dalgakıranlarla çevrilmiş liman ne, dalgakıranlarla çevrilmiş liman