Dağlarda Yetişen Bir Çeşit Yabani Elma bulmacada nedir?

Dağlarda Yetişen Bir Çeşit Yabani Elma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 5 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dağlarda Yetişen Bir Çeşit Yabani Elma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dağlarda Yetişen Bir Çeşit Yabani Elma“ sorusuna cevap olarak “ACALMA”, “ACAMUK”, “ACCUK”, “ACIELMA”, “ACIH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma, bulmacada dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma, dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma tanımı, sözlük dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma, bulmaca çözümü dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma, dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma, dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma ne demek, bulmaca sözlüğü 'dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma', dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma nedir, bulmaca soruları dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma, dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma açıklaması, sözlükte dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma, sözlükte dağlarda yetişen bir çeşit yabani elma ne