Dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki bulmacada nedir?

Dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KILOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki, sözlük dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki, sözlükte dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki, dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki tanımı, bulmaca soruları dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki, bulmaca dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki, dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki nedir, bulmaca sözlüğü 'dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki', dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki ne demek, sözlükte dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki ne, dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki, dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki açıklaması, bulmacada dağlık çayırlarda yetişen ince ve sert yapraklı bir bitki