Dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri bulmacada nedir?

Dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri“ sorusuna cevap olarak “HİNKAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri', bulmaca dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri, sözlük dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri, dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri, sözlükte dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri ne, bulmacada dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri, sözlükte dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri, dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri nedir, bulmaca çözümü dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri, dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri tanımı, bulmaca soruları dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri, dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri açıklaması, dağıstan yöresine ait yerel yemeklerden biri ne demek