Dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli bulmacada nedir?

Dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli“ sorusuna cevap olarak “KLİMATİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli tanımı, bulmaca sözlüğü 'dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli', bulmaca çözümü dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli, sözlükte dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli ne, sözlük dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli açıklaması, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli nedir, bulmaca soruları dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli, sözlükte dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli ne demek, bulmacada dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli, bulmaca dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şekli