Dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek bulmacada nedir?

Dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek“ sorusuna cevap olarak “KLİMATİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek', bulmacada dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek tanımı, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek ne demek, bulmaca çözümü dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek, sözlük dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek, bulmaca soruları dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek açıklaması, bulmaca dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek, sözlükte dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek ne, dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek nedir, sözlükte dağ ve orman havasından yararlanıp tedavi olmak amacıyla yapılan turizm şek