Dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş bulmacada nedir?

Dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 8 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş“ sorusuna cevap olarak “ABABİL”, “BALVANE”, “EBABİL”, “EBEDİN”, “EBREHE”, “GALLANGAÇ”, “PALVANE”, “UVVAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş açıklaması, dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş tanımı, sözlük dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş, sözlükte dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş, dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş, dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş ne demek, bulmaca dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş, bulmaca çözümü dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş, bulmaca sözlüğü 'dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş', dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş nedir, sözlükte dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş ne, bulmaca soruları dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş, bulmacada dağ kırlangıcı da denilen küçük bir kuş