DNA sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı bulmacada nedir?

DNA sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “DNA sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “DNA sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı“ sorusuna cevap olarak “MUTANT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı, sözlükte dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı ne, bulmaca sözlüğü 'dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı', bulmaca soruları dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı, dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı açıklaması, sözlük dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı, dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı tanımı, dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı ne demek, bulmacada dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı, sözlükte dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı, dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı nedir, bulmaca çözümü dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı, bulmaca dna sında değişiklik meydana gelmiş olan canlı