DANS.Ankara yöresine özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

DANS.Ankara yöresine özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “DANS.Ankara yöresine özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “DANS.Ankara yöresine özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “MİSKET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu', bulmaca soruları dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu, dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu tanımı, bulmacada dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu, dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu nedir, dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu, dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu ne demek, bulmaca çözümü dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu, dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu açıklaması, sözlükte dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu ne, sözlük dans.ankara yöresine özgü bir halk oyunu