Dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d bulmacada nedir?

Dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d“ sorusuna cevap olarak “TOKSİMAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d, sözlükte dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d, bulmaca dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d, dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d nedir, dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d, sözlükte dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d ne, dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d açıklaması, bulmaca soruları dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d, bulmaca çözümü dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d, bulmaca sözlüğü 'dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d', dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d tanımı, bulmacada dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d, dıştan sağlanan her türlü maddeye karşı fiziksel ve ruhsal bir bağımlılık d ne demek