Dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması bulmacada nedir?

Dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması“ sorusuna cevap olarak “HİPOKOLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması, dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması açıklaması, bulmaca çözümü dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması, sözlükte dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması ne, bulmaca soruları dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması, bulmacada dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması, bulmaca dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması, bulmaca sözlüğü 'dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması', dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması ne demek, dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması tanımı, sözlükte dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması, sözlük dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması, dışkı renginin açılması ve genellikle sarımsı bir renk alması nedir