Dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur bulmacada nedir?

Dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur“ sorusuna cevap olarak “KOKURDAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur, bulmaca çözümü dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur, dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur tanımı, dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur açıklaması, bulmacada dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur, dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur ne demek, bulmaca dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur, bulmaca sözlüğü 'dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur', sözlükte dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur, dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur, bulmaca soruları dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur, sözlükte dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur ne, dışarıya akıntısı olmayan küçük kapalı çukur nedir