Dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc bulmacada nedir?

Dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc“ sorusuna cevap olarak “EDİLGİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc nedir, bulmaca sözlüğü 'dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc', dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc ne demek, bulmacada dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc, sözlükte dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc ne, bulmaca dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc, sözlükte dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc, dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc, dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc tanımı, bulmaca soruları dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc, dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc açıklaması, sözlük dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc, bulmaca çözümü dışarıdan gelip bir şeyde belli bir değişiklik yapan iş ya da bu işin sonuc