Dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara bulmacada nedir?

Dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara“ sorusuna cevap olarak “HARPUŞTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara', bulmaca dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara, bulmaca soruları dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara, dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara ne demek, bulmacada dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara, dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara açıklaması, sözlükte dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara, dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara nedir, dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara, sözlükte dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara ne, sözlük dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara, bulmaca çözümü dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara, dış etkilere açık duvarların üstünü örterek yağmur ve kar sularını yanlara tanımı