Dünyanın Yakınından 76 Yılda Bir Geçen Kuyruklu Yıldız bulmacada nedir?

Dünyanın Yakınından 76 Yılda Bir Geçen Kuyruklu Yıldız“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dünyanın Yakınından 76 Yılda Bir Geçen Kuyruklu Yıldız” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dünyanın Yakınından 76 Yılda Bir Geçen Kuyruklu Yıldız“ sorusuna cevap olarak “HALLEY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız nedir, bulmaca soruları dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız, bulmaca çözümü dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız, dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız, dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız ne demek, dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız açıklaması, bulmaca sözlüğü 'dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız', sözlükte dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız ne, bulmaca dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız, sözlük dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız, dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız tanımı, sözlükte dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız, bulmacada dünyanın yakınından 76 yılda bir geçen kuyruklu yıldız