Dünyada yalnızca Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek YANAR bulmacada nedir?

Dünyada yalnızca Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek YANAR“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dünyada yalnızca Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek YANAR” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dünyada yalnızca Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek YANAR“ sorusuna cevap olarak “DÖNER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar açıklaması, dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar ne demek, dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar nedir, sözlükte dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar ne, sözlükte dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar, bulmaca dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar, dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar tanımı, bulmaca sözlüğü 'dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar', bulmacada dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar, bulmaca çözümü dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar, dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar, bulmaca soruları dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar, sözlük dünyada yalnızca ankara’nın gölbaşı ilçesinde yetişen bir çiçek yanar