Dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir bulmacada nedir?

Dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir“ sorusuna cevap olarak “VİYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir, bulmaca sözlüğü 'dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir', bulmaca soruları dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir, bulmaca dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir, dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir tanımı, sözlükte dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir, dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir açıklaması, dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir, sözlük dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir, sözlükte dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir ne, bulmaca çözümü dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir, dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir nedir, dümeni ortaya alarak gemiyi bulunduğu doğrultuda yürütmek için verilen emir ne demek