Düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz bulmacada nedir?

Düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz“ sorusuna cevap olarak “KİNAYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz, düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz tanımı, bulmaca düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz, düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz nedir, düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz açıklaması, bulmacada düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz, sözlükte düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz ne, bulmaca soruları düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz, düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz ne demek, sözlükte düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz, bulmaca çözümü düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz, bulmaca sözlüğü 'düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz', sözlük düşünüleni dolaylı olarak anlatan söz